skip to Main Content

Mari Omland
Daglig leder / Bedriftssykepleier
Mobil: 92 61 91 90
E-post: omland@aktiv-hms.no

Linda Alme
Fagleder / Verneteknisk / Kvalitets- og HMS-ingeniør
Mobil: 91 88 94 27
E-post: alme@aktiv-hms.no

ida 2

Ida Meljordshagen Langdalen
Fagleder / Medisinsk / Bedriftssykepleier
Mobil: 92 61 17 90
E-post: langdalen@aktiv-hms.no

IMG_6902

Marte Sunde
HMS-verneingeniør
Mobil: 95 99 01 24
E-post: sunde@aktiv-hms.no

Anna K. Bakker
Bedriftssykepleier
Mobil: 97 18 02 69
E-post: bakker@aktiv-hms.no

Jostein Torgersen
Partner / HMS-Verneingeniør
Mobil: 982 56 845
E-post: torgersen@aktiv-hms.no

Øyvind Bjerke
Partner / HMS-verneingeniør
Mobil: 93 00 20 68
E-post: bjerke@aktiv-hms.no

Asle Haaland
Partner / HMS-verneingeniør
Mobil: 90 01 50 78
E-post: haaland@aktiv-hms.no

Silvia Carolina Barboe
Forus Helse

Bedriftslege

Christine Hole
Fysioterapeut, Ergonom

Mobil: 51 57 93 70
E-post: hole@aktiv-hms.no

Jan Ruben

Jan Ruben Moy
Bedriftslege

stig

Stig Bjørnå
Bedriftslege

Odd

Odd Ravndal
Klinisk Psykolog

Turid

Turid Moen
Klinisk Psykolog

Back To Top
×Close search
Search